18 ofert kredytów na firmę w Rybniku

"Krzakała to najtańsze kredyty firmowe w Rybniku i okolicach."

Konrad Kulesa

Kredyt na firmę w Rybniku

Uzyskaj kredyt firmowy aż do 5 000 000 PLN z dojazdem doradcy mobilnego. Jesteśmy lokalną firmą, wspierającą polską gospodarkę. Znamy doskonale polski rynek finansowy i już od ponad 13 lat dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Oferujemy ponad 80 ofert kredytowych z 16+ banków w Polsce. Każdemu klientowi przydzielamy osobistego eksperta finansowego, który przyjedzie z umową pod wskazany przez Ciebie adres. Decyzję możesz otrzymać już nawet w 24h!

Nie trać czasu na kalkulatory online, nasi doradcy przeanalizują Twoją sytuację finansową znacznie dokładniej. Pamiętaj, że RRSO kilku ofert kredytowych może różnić się o nawet 10%.

Co zyskujesz?

Przeanalizujemy Twoje dokumenty finansowe i dobierzemy najlepsze rozwiązania. Z nami zyskujesz kredyt na dowolny cel oraz przejrzyste zasady umowy z bankiem. Nasz ekspert pozostanie z Tobą w stałym kontakcie przez cały proces kredytowania oraz także po nim. 

stos dokumentów

Ile to kosztuje?

Pomoc naszego zespołu jest całkowicie darmowa. Nie pobieramy opłat w ramach pośrednictwa na kredyty. Płacą nam banki, za każdego pozyskanego klienta. W każdym banku opłata jest jednakowa, dlatego nie zależy nam na przekierowaniu klienta do konkretnej placówki. Naszym priorytetem jest znalezienie najlepszych ofert finansowych dla każdego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że umowy są często przedstawiane w niejednoznaczny sposób, dlatego nasz zespół prawników dokładnie prześwietli każdy dokument. Oferujemy także faktoring oraz leasing dla firm i klientów indywidualnych. 

umbrellaicon.png

Nie trać czasu

Nasi doradcy są w posiadaniu niemalże wszystkich ofert na polskim rynku. 

Oto nasze wyniki

Przekonaj się, że współpraca z nami może być Twoją najlepszą decyzją.

blank
1 %
Skuteczności
blank
1 +
Ofert kredytowych
blank
1 /7
Dla Ciebie
blank
1
Pozyskanych PLN

Jak to wygląda?

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami. Napisz nam, czego potrzebujesz. Nasz ekspert finansowy przedstawi Ci wszystkie najlepsze rozwiązania i wspólnie wybierzemy najkorzystniejsze. Teraz, możesz już cieszyć się swoimi pieniędzmi zaledwie w przeciągu 24h!

Kredyty firmowe Rybnik

Jesteśmy profesjonalnym doradztwem finansowo-kredytowym oferującym najlepsze kredyty gotówkowe, hipoteczne i firmowe w Rybniku.